Live Video | CSM București

HomeSport

SuperLiga: CFR - Univ. Craiova, duminică, 21:00, DGS 1 SuperLiga: FCSB - Sepsi, luni, 21:00, DGS 1 Partida va putea fi urmărită în direct pe Digi

News Alert | Kylian Mbappe, OUT! PSG a luat decizia fără să stea pe gânduri
Cel mai valoros ”unsprezece” de start din grupa României de la EURO 2024. Câți jucători români se regăsesc pe listă
Enervat de acuzațiile lui Wayne Rooney, Erik Ten Hag i-a dat replica

• SuperLiga: CFR – Univ. Craiova, duminică, 21:00, DGS 1

• SuperLiga: FCSB – Sepsi, luni, 21:00, DGS 1

• Partida va putea fi urmărită în direct pe Digi Sport 1, dar și în format Live Video pe www.digisport.ro. Abonații RCS-RDS de pe teritoriul României pot urmări meciul și pe aplicația Digi Sport.

UPDATE CSM București – Esbjerg 18-15: Pauză la Sala Polivalentă. CSM București este în avantaj de 3 goluri diferență, la capătul unei reprize excelente.

UPDATE CSM București – Esbjerg 14-14: CSM București se ridică la nivelul partidei și reușește să o egaleze pe Esbjerg.

UPDATE CSM București – Esbjerg 7-9: „Tigroacele” se apropie de adversare și par decise să obțină calificarea.

UPDATE CSM București – Esbjerg 2-4: Început disputat la București, în care elevele lui Adi Vasile speră să încline soarta calificării în favoarea lor.

UPDATE: A început partida de la București.

”Tigroaicele” speră la o minune astăzi pentru a se califica în Final…