,,Era bun să fie consilierul lui Nicușor Dan….,,

HomePolitică

,,Era bun să fie consilierul lui Nicușor Dan….,,

Cristian Popescu Piedone, candidatul la Primăria Capitalei din partea PUSL,  îl ironizează pe medicul ortoped Cătălin Cârstoiu, una dintre prop

Contraofensiva ucraineană prinde contur, dar principalul test nu a venit încă
Ciucă despre varianta de a fi VICEPREMIER în Cabinetul Ciolacu: „Sunt ipoteze care vor fi puse în dezbatere la nivelul BPN de marți”
Ciobănescul german Sonya caută DROGURI în aeroport / AIR Schengen aduce măsuri sporite de securitate

Cristian Popescu Piedone, candidatul la Primăria Capitalei din partea PUSL,  îl ironizează pe medicul ortoped Cătălin Cârstoiu, una dintre propunerile Coaliției PSD-PNL.

Prezent în cadrul emisiunii moderate de Victor Ciutacu, actualul primar al Sectorului 5 al capitalei și candidat la Primăria Capitalei, Cristian Popescu Piedone, a subliniat câteva aspecte legate de posibilul contracandidat al Coaliției PSD-PNL.

Nu vreau să par ironic, dar să știți că domnul doctor Cârstoiu, mai ales că e doctor de oase,  era bun să fie consilierul lui Nicușor Dan pe timpul în care el n-a făcut nimic și-și rupeau ăștia gleznele. Și-au rupt gleznele prin trotuarele Bucureștiului. Era bun…Bucureștenii nu au nevoie de oameni care să fie specialiști în a pune picioare în ghips. respect meseria…Meseria de medic are Jurământul lui Hypocrate. Și eu am jurământul față de cetățeni. Care este mai tare? El e tare medic, eu nu pot să mă duc să operez…

Citeşte mai mult