Galerie Foto | “Diva” din România, furioasă din cauza lui Neymar: i-a “luat” din buzunar 2,5 milioane de euro. “Sunt la a 4-a lipie”

HomeSport

Galerie Foto | “Diva” din România, furioasă din cauza lui Neymar: i-a “luat” din buzunar 2,5 milioane de euro. “Sunt la a 4-a lipie”

SuperLiga: FC Botoșani - FCSB, joi, 20:00, DGS 1 Media: Fotbal Club, joi, 22:00, DGS 1 Fosta realizatoare TV putea da o lovitură financiară major

„Așa am pierdut trei campionate”. Gigi Becali a identificat principala greșeală a FCSB-ului din ultimii ani
Mirel Rădoi îl va antrena pe fotbalistul care și-a dat autogol la debutul pentru FCSB, după 13 secunde
„Niciodată în viaţa mea nu am lucrat pentru bani, vă jur!” Are o avere uriașă, dar merge cu metroul în București

  • SuperLiga: FC BotoșaniFCSB, joi, 20:00, DGS 1

  • Media: Fotbal Club, joi, 22:00, DGS 1

Fosta realizatoare TV putea da o lovitură financiară majoră, dar Neymar a optat pentru a lucra cu un alt agent la achiziționarea unui apartament de lux în clădirea Mercedes Binghatti.

Galerie Foto

Neymar ar fi plătit 200 de milioane de euro pentru un singur apartament

Penthouse-ul achiziționat de Neymar ar fi avut un preț exorbitant. 200 de milioane de euro se spune că ar fi costat proprietatea. Comisionul de care ar fi avut parte Rocsana Marcu ar fi fost de 2,5 milioane de euro, susține aceasta.

Într-un clip postat pe pagina sa personală de Instagram, Rocsana Marcu le-a transmis urmăritorilor săi că decizia lui Neymar de a opta pentru un alt agent la închiderea tranzacției a băgat-o în depresie.

„Sunt cu nervii la pământ, dragii mei. Sunt la a patra lipie! Neymar a cumpărat penthouse-ul de 200 de milioane din clădirea Mercedes Binghatti și, în loc să mă aleagă…

Citeşte mai mult