„Cel mai bun din România în momentul de față!”

HomeSport

„Cel mai bun din România în momentul de față!”

SuperLiga: Hermannstadt - 'U' Cluj, luni, 18:30, DGS 1 SuperLiga: UTA - FCSB, luni, 21:30, DGS 1 Dacă în debutul meciului a fost scos din sărite

”Dan Șucu pregătește 10.000.000 €”
Live Video&Text | Petrolul – Poli Iași, Live Video, 17:00, DGS 1. Elevii lui Leo Grozavu au pierdut ultimele două deplasări la Ploiești
Video Exclusiv | Adrian Ilie și-a ales favorita în finala Supercupei Spaniei, FC Barcelona

  • SuperLiga: Hermannstadt – ‘U’ Cluj, luni, 18:30, DGS 1

  • SuperLiga: UTA – FCSB, luni, 21:30, DGS 1

Dacă în debutul meciului a fost scos din sărite de centralul Marcel Bîrsan, care nu a acordat un penalty în favoarea echipei sale, Hagi a fost mult mai degajat la flash-interviul de după meci. 

Gică Hagi, despre Louis Munteanu: „Cel mai bun nouar din România!”

Printre altele, „Regele” a vorbit la superlativ despre Louis Munteanu (21 de ani), fotbalistul care a reușit să înscrie două goluri și a adus, astfel, victoria. 

„Eu sincer nu înțeleg cum de Fiorentina nu-i dă spațiu. Vede golul și când doarme noaptea! E un jucător foarte bun, și la meciul cu Helsinki a intrat fantastic.

Se vede că are o calitate incredibilă, cred că e cel mai bun nouar din România în momentul de față. Cei care au bani ar cam trebui să-l cumpere, dacă cineva din România are bani, ar fi o investiție foarte bună.

Să discute cu Fiorentina. Dacă îmi dați bani și acționari,…

Citeşte mai mult