E ”război” la Rapid! Mesajul afișat de suporteri la meciul cu Dinamo

HomeSport

E ”război” la Rapid! Mesajul afișat de suporteri la meciul cu Dinamo

SuperLiga: Farul - Slobozia, luni, 17:00, DGS 1 SuperLiga: CFR Cluj - Universitatea Craiova, luni, 20:30, DGS 1 Fanii giuleșteni sunt deranjați p

Antonio Sefer a primit “botezul” la Hapoel Beer Sheva! Ce melodie românească a cântat
Galatasaray – PAOK 3-1. Răzvan Lucescu, debut cu eșec în noul format din Europa League
Au promovat în SuperLiga: implicată la club, Lorena Balaci a transmis un mesaj emoționant!

  • SuperLiga: FarulSlobozia, luni, 17:00, DGS 1

  • SuperLiga: CFR ClujUniversitatea Craiova, luni, 20:30, DGS 1

Fanii giuleșteni sunt deranjați peste măsură de faptul că cei din conducere le-au reproșat public comportamentele din cauza cărora clubul este amendat constant de Comisia de Disciplină, ba chiar ajunge să aibă la unele meciuri, precum cel contra Craiovei, stadionul suspendat.

Mesajul afișat de suporterii Rapidului la meciul cu Dinamo

Suporterii Rapidului au început un protest la meciul de la Buzău, cu Metalul, din Cupă, pe care l-au continuat la derby-ul cu Dinamo.

Pe parcursul primei părți, giuleștenii au afișat un mesaj dur adresat lui Victor Angelescu, acționarul clubului.

Ce nu a reușit Ceaușescu vrea să facă Angelescu”, se arată pe un banner afișat în peluza Rapidului.

Mesajul afișat de suporterii Rapidului la meciul cu Dinamo / Foto: Digi Sport

Ulterior, giuleștenii au transmis: ”Azi avem derby cu conducerea. Nu cu…

Citeşte mai mult